Property

1250€/ m2

Shiten Dy Garsoniere në Orikum!

Orikum Vlorë, Albania

Reference: OZON4556

Disponojmë dy garsoniere të mobiluara me sipërfaqe totale prej 58m² & 59m², të cilat ndodhet në katin e parë të një ndërtese të re.
Ambienti është i organizuar si open-space me një tualet.
Kanë një planimetri të rregullt dhe funksionale, si dhe përmban dokumentacion të plotë hipotekor.

*Çmimi është 1250 Euro/m²
Për detaje të mëtejshme, ju lutemi të na kontaktoni.

Information
Features
  • Police
  • Hospital
  • Bus Station