Property

4,500 € /month

Vila Elegante me Qira në Zonën e Tegut, Rolling Hill

Rolling Hill Residence Tirana, Albania

Reference: OZON4601

Kjo vilë moderne, me sipërfaqe ndërtimi 330m2 dhe një truall prej 600 m2 , është e përshtatshme për jetesë komode.
Ndërtesa përbëhet nga tre kate dhe ofron një sallon të bollshëm, kuzhinë të pajisur, tre dhoma gjumi, tre tualete, depo dhe një oborr të gjelbëruar.
Ndodhet në një nga rezidencat më të qeta dhe të sigurta të Tiranës. Ideale për ata që kërkojnë privatësi dhe qetësi në një mjedis ekskluziv.
Për detaje shtesë ose për të organizuar një vizitë, ju lutemi na kontaktoni.

Information
Features
  • CountrySide
  • Shopping Center
  • Hospital