Property

550 € /month

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1+VERANDE, TEK “KODRA E DIELLIT 2″!!!

Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tir , Albania

Reference: OZON3342

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1+VERANDE, TEK “KODRA E DIELLIT 2″!!!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqe neto: 65 m2,
Kati i pare banim.
Organizimi:
Sallon+Kuzhine,
1 dhome gjumi,
1 tualet,
1 korridor shperndares.
1 verande.
Cilesime te tjera:
Pallati I ri, me ashensor.
Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre mjaft bashkekohore.
Perfshihet ne qira 1 postparkim.
Kodra e Diellit 2 eshte nje zone e cila ju jep fleksibilitet ne hyrje dhe dalje te Tiranes, gjithashtu ju jep akses per te gjitha facilitetet e nevojshme si: kopesht, cerdhe, shkolla, poliklinika etj.
Cmimi per qira: 550 EURO/muaj (neto).
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Information