Property

393,000 €

Shitet Lounge Bar Modern tek Ish Stacioni i Fundit i Tiranës së Re!

Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re Tirana, Albania

Reference: OZON3778

Përshkrim i pronës:
-Ky lokal prej 47 m2 është i organizuar në një hapësirë të hapur, duke përfshirë një verandë private prej 65 m2, një ambient të brendshëm dhe dy tualete.
-Ndodhet në katin e parë, buzë rrugës kryesore.
-Objekti është investuar kohët e fundit me një stil modern dhe aktualisht është me qira për 1300€ në muaj.

Çmimi i shitjes: 393,000€

Për të organizuar një vizitë në pronë, ju lutemi të na kontaktoni.

Information
Features
  • Air Conditioning
  • CountrySide
  • Fire station
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road