Property

650 € /month

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,TEK LIQENI I THATË!!

LIQENI I THATË Tirana, Albania

Reference: OZON4074

Apartamenti 2+1 me qira në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë ofron një ambient të rehatshëm dhe të përshtatshëm për çiftin ose familjen e re.

Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe totale: 70m2
Kati i 2-të banim

Organizimi:
•Sallon +Kuzhinë
•2 Dhoma Gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon

Cilësime të tjera:
-Apartamenti është i mobiluar.
-Apartamenti ka planimetri të rregullt.
-Ndodhet në një nga zonat më elitare të Tiranës.


Çmimi për qira: 650€/muaj
Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Information
Features
  • Air Conditioning
  • Lift
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road