Property

800 € /month

Apartament 2+1+2 & Parking Për Qira Tek Kompleksi New Boulevard!

Statcioni i Trenit Tirana, Albania

Reference: OZON4243

Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim të një pallati të ri të përfunduar së fundmi me izolim termik dhe akustik, me pamje fantastike nga Bulevardi i Ri.

Përmbajtja e ambientit:
•Sallon
•Kuzhinë
•2 Dhoma gjumi
•2 Tualete
•Ballkon

Cilësime të tjera:
• Zona në te cilën ndodhet është mjaft e kërkuar dhe lehtësisht e aksesueshme.
• Sistem kondicionimi inverter, parket ac8, instalime hidraulike multistrat,elektroshtepiaket të markave më të mira.
•Apartamenti është totatlisht i investuar dhe i kuruar në detaje, i pa banuar më parë.

*Çmimi 900€ neto duke përfshirë parkimin.
Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Information
Features
  • Air Conditioning
  • Lift
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road