Prona

130,000 €

Apartament 2+1 për shitje në Vasil Shanto!

Vasil Shanto Tirana, Albania

Referenca: OZON4480

♦Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe totale: 68m²
Kati i 3-të .

♦Përmbajtja e ambientit:
•Sallon
•Kuzhinë
•2 Dhoma gjumi
•1 Tualet

♦Cilësime të tjera:
• Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar me çdo gjë.
•Ndodhet në një pallat ekzistues.
• Disponon çertifikatë pronësie.

♦Çmimi: 130,000€
♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Public Library
  • School
  • Bus Station