Prona

1,100 € /Muaj

Apartament 2+1+2 me Qira në Myslym Shyr, Tiranë - 1100€

Myslym Shyri Tirana, Albania

Referenca: OZON4602

Ky apartament ndodhet në një zonë të preferuar të Tiranës, në rrugën Myslym Shyri, në katin e 7-të, ideal për ata që kërkojnë qasje të lehtë në qendrën e qytetit dhe shërbimet kryesore.
• Sipërfaqe bruto 104 m².
• Ka pamje nga rruga.
• I pajisur me kondicioner dhe ashensor.
• Ndodhet pranë qendrës së qytetit, qendrave tregtare, stacioneve të policisë, spitaleve, shkollave dhe stacioneve të autobusit.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Lift
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road