Prona

130,000 €

Shitet Apartament 2+1 pranë Klajdi Resort!

Pine Apartments Durrës, Albania

Referenca: OZON4605

Ky apartament ndodhet në një zonë ideale për pushime, të rrethuar nga resorte luksoze 5-yjesh dhe natyrë mahnitëse. Struktura përfshin një korridor ndarës, një sallon të bollshëm, kuzhinë , dy dhoma gjumi, një tualet, dhe dy ballkone me pamje të mrekullueshme nga pishat dhe deti. Ndërtesa moderne ofron ashensor (me një kat që ngjitet në këmbë) dhe hapësirë parkimi rezidenciale. Apartamenti vjen me të gjithë dokumentacionin hipotekor të rregullt, duke e bërë një investim të sigurt dhe tërheqës.

Informacion