Prona

850 € /Muaj

Apartament Me Qira 2+1+3 Në Afërsi Të Shkencave Të Natyrës, Qendër!

Qender Tirana, Albania

Referenca: OZON4608

Informacione mbi pronën:
Apartamenti me sipërfaqe bruto 120 m2 dhe sipërfaqe neto 100 m2 ndodhet në qendër të Tiranës, në afërsi të Shkencave Të Natyrës në katin e 4-ërt banim në një pallat të ri me ashensor, me administrim shumë te mirë. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar, i organizuar në një sallon të madh me ballkon, kuzhinë pak te vecuar, me dy dhoma gjumi me tualet dhe një tualet në sallon. Mbetet për t'u theksuar që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme jetësore.

Organizimi:
• 1 Dhomë ndenje
• 1 Kuzhinë
• 2 Dhoma Gjumi
• 3 Tualete
• 1 Ballkon

*Preferohen familjarë për periudhë afatgjatë

*Çmimi: 850 €/muaj i diskutueshëm

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në apartament!

Informacion
Karakteristikat
 • Air Conditioning
 • Airport
 • City Center
 • CountrySide
 • Fire station
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • Bus Station
 • View to Road