Prona

7,500 € /Muaj

Ambient Biznesi me Qira në Kompleksin Quartum,Tiranë!

Rruga Panorama Tirana, Albania

Referenca: OZON4610

Ky ambient biznesi prej 750m² ndodhet në katin e parë të Kompleksit të njohur Quartum, i cili është i pozicionuar në "Rrugën Panorama" një nga zonat më të preferuara të Tiranës për biznes.
Struktura ofron hapësirë të madhe open-space dhe tualet.
Ështet i pajisur me sistem kondicionimi, kamera sigurie dhe alarm, duke e bërë të përshtatshëm për një gamë të gjerë aktivitetesh si klinika, zyra apo qendra kursesh.

Çmimi i kërkuar është 7500€.
Për detaje të mëtejshme, ju lutem na kontaktoni.

Informacion
Karakteristikat
  • Alarm
  • Air Conditioning
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road