Prona

2,000 € /Muaj

Ambient biznesi modern për qira tek Rruga e Elbasanit !

Rruga e Elbasanit Tirana, Albania

Referenca: OZON4655

Ambienti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri, i pajisur me ashensor. Është i mobiluar në stil modern për të ofruar një ambient të rehatshëm gjatë orëve të punës. Është ideal për zyra, qendra të trajnimeve dhe aktivitetesh të ngjashme. Ambienti është open space, disponon një kuzhinë, një tualet dhe një zonë tjetër të përshtatshme për mbledhje në zyrë. Ka një sipërfaqe prej 175 m2. Qiraja është 2000 euro në muaj.

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Lift
  • School
  • Bus Station