Prona

800 € /Muaj

Apartament modern 1+1 për qira tek Tirana Garden Building, Rruga e Kavajës!

Tirana Garden Building , Rruga e Kavajës Tirana, Albania

Referenca: OZON4659

Në një nga ndërtesat më të larta dhe më të reja të zonës, Tirana Garden Building në Rrugën e Kavajës, ju ofrohet për të qëndruar një ambient i mrekullueshëm dhe modern. Apartamenti, i vendosur në katin e 21-të, ka një dizajn të kujdesur deri në detaje dhe është aktualisht në fazën e përfundimit të mobilimit.

Hapja e hollë dhe e ndriçuar e apartamentit ju përshëndet me një ambient të hapur që përfshin një sallon të rehatshëm dhe një zonë gatimi moderne. Dhomat e gjumit përfshijnë një dhome gjumi me garderobë të integruar, duke ofruar komoditet dhe organizim oër qiramarrësit. Tualeti i rregullt dhe i dizajnuar me shije shton elegancën dhe përfundon çdo detaj me kujdes.

Por thelbi i kësaj pasurie është ballkoni i saj i mahnitshëm, i cili ofron një pamje spektakolare të qytetit të Tiranës.

Apartamenti është i disponueshëm për qira me një çmim prej 800 euro në muaj.

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Lift
  • City Center
  • Police
  • Bus Station
  • View to Mountain