Prona

500 € /Muaj

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Liqeni i Thatë, FZ Konstruksion!

Liqeni i Thatë Tirana, Albania

Referenca: OZON4660

♦Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe totale e apartamentit: 92 m²

♦Përmbajtja e ambientit:
•Sallon
•Kuzhinë
•Dy Dhoma gjumi
•Një Tualet
•Një Ballkon

♦Cilësime të tjera:
•Apartamenti ndodhet në një nga Rezidencat më të kërkuara të zonës.
•Ështe arreduar në mënyrë moderne dhe cilësore.

*Çmimi : 500€
♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Lift
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road