Prona

500 € /Muaj

Apartament 2+1 Me Qira përballë Maternitetit Të Ri, Tek Brryli!

Brryli Tirana, Albania

Referenca: OZON4663

Apartamenti me sipërfaqe 102 m2 ndodhet në katin e katërt banim të një pallati të ri me ashensor, përballë Maternitetit të ri. Apartamenti jepet i mobiluar, i pajisur me kondicioner, duke ofruar të gjitha facilitetet e nevojshme jetësore.

Organizimi:
* 1 Dhomë ndenje
* 1 Kuzhinë
* 2 Dhoma Gjumi
* 2 Tualete
* 1 Ballkon

*Çmimi: 500 Euro /muaj (në çmim i përfshirë administrimi dhe interneti)

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në apartament!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Lift
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road