Prona

320 €

Jepet me qira ambjent biznesi . Rruga ”Sabaudin Gabrani “

Rruga Sabaudin Gabrani, Ish Fusha e Druve, Xhafët , Albania

Referenca: OZON391

Jepet me qira ambjent biznesi ne katin e pare te nje ndertese nje kateshe .
Ambjenti eshte me siperfaqe 40 m2 , e organizuar ne nje koridor ne hyrje , nje ambjent dhe nje tualet .
Eshte ne gjendje shume te mire , orfrohet bosh , eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi .
Ka vend per parkim .
Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte perballe Spital Amerikan 3, Akses i menjehershem ne rrugen kryesore dhe ne stacion urbane .
Adresa : Rruga “Sabaudin Gabrani ”
Cmimi : 40.000 Leke / 320 Euro

Informacion