Prona

96,360 €

Shitet apartament 2+1+2 wc,2 ballkone . Adresa :Rruga “Muzaket”,Don Bosko

Rruga Muzaket, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tir , Albania

Referenca: OZON556

Shitet apartamentt 2+1+2 wc dhe dy ballkone ne katin e gjashte ne pallat te ri , me ashensor.
Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit ,dy dhome gjumi , dy tualete , dy ballkone .
Apartamenti ka kubature te rregullt.
-Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ,eshte nje zone e sigurt e preferuar per jetese te qete, prane faciliteteve me te nevojshme (farmaci, cerdhe ,kopshte,shkolla 9-vjecare,palestra etj), akses i menjehershem ne rrugen kryesore, ne stacionet urbane etj.
Siperfaqe totale 109.5 m2, orientim Veri-Perendim .
Cmimi : 880 euro /m2
Cmimi : 96.360 euro

Informacion