Prona

0€/ m2

Jepet Me Qira Apartament 2+1 , i Mobiluar Tek Dy Rrethet ,Astir

Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, , Albania

Referenca: OZON654

Jepet me qira  apartament 2+1 ne katin e shtate ne pallat te ri , me ashensor .
Apartamenti ka siperfaqe 98 m2 , e organizuar ne nje koridor shperndares , nje sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit , dy dhome gjumi njera me krevat dopio dhe tjetra me dy krevate tek , nje tualet me dritare qe mundeson ajrosje natyrale per tualetin , dhe ballkon me dalje nga dy dhomat e gjumit .
Ofrohet totalisht e mobiluar me arredim bashkohor me te gjitha orendite & elektroshtepiaket dhe sanitare te reja , e paisur me grile ne secilen dritare.
Brenda cmimit eshte i perfshire dhe nje post parkimi.
Apartamenti disponon certfikate te rregullt pronesie.
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit .
Adresa : Astir ,prane dy rretheve.
Cmimi : 400  Euro

Informacion