Prona

250 €

Ambient biznesi per qera , bosh . Adresa : 21 Dhjetori

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tiran , Albania

Referenca: OZON839

Jepet me qera ambient biznesi me sipërfaqe 25 m2 , kati 0, pallat i ri me ashensor.
Apartamenti ofrohet bosh, në gjëndje shumë të mirë, i investuar.
Organizohet nga një ambient i madh .
Është i përshtatshëm më tepër për zyra por dhe për biznese të tjera.
Çmimi: 250€ i diskutueshëm
Adresa : 21 dhjetori ,pas mondialit , Tiranë

Informacion