Prona

1,200 €

Jepet me qera ambient biznesi , fasade xhami tek Rruga e Dibres

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, , Albania

Referenca: OZON1047

Jepet me qera ambient biznesi ne katin e dyte ne pallat te ri , me ashensor.
Ambienti ka siperfaqe 120 m2 , i organiuar ne nje ambient open space dhe tualet .
Ofrohet bosh , ne gjendje shume te mire .
Eshte i pershtatshem per call center, zyra , klinike te ndryshme , sallon etj .
Eshte me fasade xhami , mundesi shume e mire reklamimi per biznesin tuaj .
Adresa : Rruga e Dibres.
Cmimi : 1200 euro , perfshire taksat.

Informacion