Prona

300 €

Gasoniere per qira , e mobiluar . Rruga ‘Myslym Shyri ”

Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake , Albania

Referenca: OZON1055

Jepet me qira gasoniere ne katin e trete te nje vile .
Gasoniere ka siperfaqe 35 m2 , e organizuar ne nje ambjent fjetje krevat dopio), nje aneks(kuzhine) , nje tualet me dritare cfare mundeson ajrosje natyrale per tualetin .
Ofrohet totalisht e mobiluar me arredim modern , ne gjendje shume te mire , e paisur me kondicioner , e shtruar me parket .
Brenda cmimit perfshihet fatura e energjise elektrike , fatura e ujit dhe internet .
Adresa : Rruga ”Myslym Shyri ”
Cmimi : 300 Euro

Informacion