Prona

500 €

Jepet me qera ambient biznesi per zyra prane Stacionit Trenit .

Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni , Albania

Referenca: OZON1303

Jepet me qera ambient biznesi ne katin zero te nje pallati te ri ,me ashensor.
Ambienti ka siperfaqe 54 m2 , i organizuar ne nje ambient dhe nje tualet , gjithashtu ka nje verande 80 m2 para . Eshte i mire investuar .
Ofrohet edhe per shitje me cmimin 190.000 Euro
Adresa : Prane Stacioni i Trenit .
Cmimi ; 500 Euro

Informacion