Prona

1,800 €

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI 250 M2 , KOPSHTI ZOOLOGJIK!!

Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana , Albania

Referenca: OZON1380

Ambient Biznesi me qera Rruga “Shyqeri Brari ” Kopshti Zoologjik ” !
Jepet me qira super ambinet per zyra por e pershtatshme dhe per biznese te tjera si call center, klinika te ndryshme, showroom, etj.
Eshte me siperfaqe 250 m2.
Ndodhet ne katin e trete Zona ku ndodhet eshte shume e kerkuar dhe te ofron fasilitete.
Ndodhet te Liqeni, prane kopshtit Zoologjik.
Per zyra ofrohet e mobiluar. Organizohet nga nje ambient open space, 1 tualet. Eshte me fasade Xhami .
Eshte e investuar, e survejuar me kamera.
Cmimi 1800 Euro/Muaj (i diskutueshem )
Per me shume detaje na kontaktoni !

Informacion