Prona

530 € /Muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PER ZYRA,QUARTUM RESIDENCE .

Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Ti , Albania

Referenca: OZON2783

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe organizohet nga nje korridor shperndares,3ambiente pune (1open-space dhe 2 zyra me te vogla),1 tualet dhe 1ballkon me dalje ne nje verande te vecuar qe sherben si ambient pushimi.
Apartamenti eshte i investuar me parket,kondicionere multi-split dhe ndricim LED.
Ndodhet ne rezidencen me te kerkuar te zones,gje qe e ben nje mundesi shume te favorshme per zhvillimin e aktivitetit te biznesit.
Ofrohet bosh,per zyra.
Adresa: Rruga Panorama,Quartum Residence.
Cmimi 530 Euro/ Muaj (neto)
Per me shume informacione lidhur me pronen,na kontaktoni!

Informacion