Prona

130,000 €

Shitet Apartament 3+1+ ballkon tek “PAZARI I RI”!

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tiran , Albania

Referenca: OZON3244

Shitet Apartament 2+1+ballkon tek “PAZARI I RI”!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqja Apartamentit 96 m2
Kati i 4-te banim
Orientimi Lindje-Perendim
Organizmi:
Ambjent Ndenje dhe Gatimi i perbashket
1 Korridor shperndares
3 Dhoma Gjumi
1 Tualete
1 Ballkon
Cilesime te tjera:
Pallat ekzistues, pa ashensor.
Shitet bosh.
Me Hipoteke.
Mundesi e mire per ndarje ne 2 hyrje 1+1
Cmimi: 130.000 Euro

Informacion