Prona

81,000 €

SHITET APARTAMENT 3+1, NE RRUGEN BARDHYL!

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, , Albania

Referenca: OZON3251

SHITET APARTAMENT 3+1, NE RRUGEN BARDHYL!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqe totale: 82 m2
Kati i 6-te banim
Organizimi:
Sallon+Kuzhine
3 Dhoma gjumi
1 tualet
1 korridor shperndares.
Cilesime te tjera:
Apartamenti eshte i mobiluar.
Zoteron hipoteke, pallat ekzistues, pa ashensor.
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe akses te menjehershem ne hyrje dhe dalje te Tiranes.
Cmimi: 81.000 EURO.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion