Prona

110,000 €

SHITET SHTEPI PRIVATE 1-KATESHE NE TIRANE!

Ardeno Mobilime, 3-7, At Zef Pellumbi, Zona indust , Albania

Referenca: OZON3252

Shitet shtepi private 1-kateshe ne Tirane, buze rruge tek ARDENO.
Me siperfaqe ndertimi 110 m2 dhe siperfaqe trualli 220 m2 .
Shtepia organizohet ne 3+1+1 tualet, ambient ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet .
Shitet e mobiluar, ne gjendje te rregull.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
Cmimi: 110.000 EURO
Per me shume detaje mbi pronen na kontaktoni!

Informacion