Prona

100,000 €

SHITET APARTAMENT 3+1, NE “YZBERISHT”!!!

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana , Albania

Referenca: OZON3293

SHITET APARTAMENT 3+1, NE “YZBERISHT”!!!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqe neto: 97 m2
Kati i 6-te banim.
Organizimi:
Sallon+Kuzhine
3 Dhoma gjumi
1 tualet
1 korridor shperndares
1 ballkon
Cilesime te tjera:
Pallati i ri, me ashensor, me dokumetacion te rregullt hipotekor.
Apartamenti eshte i mobiluar.
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe akses te menjehershem ne hyrje dhe dalje te Tiranes.
Cmimi total: 100.000 EURO
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion