Prona

375,000 €

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2, TEK “KODRA E DIELLIT”!!!

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetë , Albania

Referenca: OZON3294

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2, TEK “KODRA E DIELLIT”!!!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqe neto: 195 m2
Ballkoni me siperfaqe: 25 m2
Kati i 3-te banim.
Organizimi:
Sallon+Kuzhine
2 Dhoma gjumi+ Garderobe
2 tualete
1 korridor shperndares
1 ballkon
Cilesime te tjera:
Pallati i ri, me ashensor, me dokumetacion te rregullt hipotekor.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre mjaft bashkekohore.
Disponon 4 garazhde 100 m2
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe akses te menjehershem ne hyrje dhe dalje te Tiranes.
Cmimi total: 375.000 EURO
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion