Prona

570 € /Muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1, NE BLLOK!

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Mun , Albania

Referenca: OZON3462

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1, NE BLLOK!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqja Totale: 110 m2.
Kati i 2-te banim.
Organizmi:
Ambjent Ndenje+Ambient Gatimi.
1 Korridor shperndares.
3 Dhoma gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon.
Cilesime te tjera:
Pallat i ri, me ashensor.
Jepet i mobiluar, per banues afatgjate arredohet sipas deshires se qiramarresit.
Zone e qete dhe shume e preferuar per banim, e aksesueshme nga te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Çmimi: 65000 ALL/muaj (neto).
Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion