Prona

270,000 €

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SELVIA, RRUGA E DIBRES!

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Ti , Albania

Referenca: OZON3506

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK SELVIA, RRUGA E DIBRES!
Siperfaqe totale: 54 m2.
Organizimi:
1 Sallon Open Space,
1 Tualet.
Ambienti ndodhet ne katin 0 banim.
Mundesi per aktivitete te ndryshme si zyra, klinika, estetike etj.
Ambienti eshte me fasade xhami.
Pallat i ri dhe i aksesueshem nga te gjitha facilitetet e nevojshme!
Cmimi: 270.000 Euro
Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion