Prona

80,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1 TOTALISHT I INVESTUAR, TEK RRUGA BARDHYL!

Rruga Bardhyl Tirana, Albania

Referenca: OZON3561

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe apartamenti: 57.5 m2,
Ndodhet ne katin e peste (I fundit).
Orientim: Perendim.

Organizimi:
Sallon+Kuzhine,
1 Dhome gjumi,
1 Korridor shperndares,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Apartamenti jepet I mobiluar dhe investuar ne menyre bashkekohore, I pabanuar me pare pas investimit te bere.
Ndodhet ne nje pallat ekzistues, pa ashensor.
Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mundesi shume e mire investimi.

Cmimi: 80.000 Euro.
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Terrace