Prona

400 € /Muaj

APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE YZBERISHT "TE GRAND GALLERY"!

Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht Tirana, Albania

Referenca: OZON3605

Informacione mbi pronen:
Siperfaqe apartamenti: 75 m2.
Ndodhet ne katin e 7-te banim.

Organizimi:
1 Sallon+Kuzhine.
1 Korridor Shperndares.
1 Dhome Gjumi.
1 Tualet.
1 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.
Mobilim bashkekohor.
I kompletuar me te gjitha pajisjet.
Dhoma dhe Ambjenti i ndenjes kane dalje ne ballkone.
Preferohen qeraxhinj afatgjate.

Cmimi: 400€/muaj
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
 • Air Conditioning
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • Bus Station
 • View to Road
 • Garden
 • Games room
 • Gym