Prona

3,500 € /Muaj

JEPET ME QERA SUPER VILE 3-KATESHE NE REZIDENCE NE TEG !

Mjull Bathore Tirana, Albania

Referenca: OZON3606

Vila ndodhet tek Kompleksi Akacia Hills 2, Tirane.

Informacion mbi pronen:
Sipërfaqe ndertimi: 500 m2.
Siperfaqe trualli: 380 m2.

Organizohet ne 3 kate banim dhe 1 kat garazh.
Kati 0: Garazh + Ambjent magazinimi.
Kati 1: Soxhorno+Kuzhine, 1 Tualet, , 1 Dhome Sherbimi , Korridor shperndares.
Kati 2: 1 Dhome Matrimoniale + tualet dhe 2 Dhoma gjumi me tualet ne korridor.
Kati 3: Papafingo + Kuzhine , 1 Tualet , 1 Dhome Gjumi.

Cilësime të tjera:
Oborr i gjelberuar.
Sistem kapot.
Kubaturë e rregullt.
Vila jepet bosh ose mobiluar sipas deshires se klientit.
Zone teper e qete dhe e preferuar per banim, pjese e nje nder rezidencave me te mira ne Tirane.

Cmimi i viles bosh : 3500€
Cmimi i viles te mobiluar : 4000€

Për më shumë informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion