Prona

2,500 €

JEPET ME QERA SUPER VILE 2-KATESHE + POST PARKIM TEK WHITE HOUSE, TEG!

WHITE HOUSE Tirana, Albania

Referenca: OZON3609

Informacione mbi pronen:
Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me te kerkuara te zones se TEG-ut.
Sipërfaqe ndertimi: 277 m2.

Organizohet ne 2 kate banim dhe 1 Vend Parkim.
Kati 1: Soxhorno + Kuzhine me dalje ne verande, 1 Tualet, Korridor shperndares.
Kati 2: 2 Dhoma Matrimoniale + 3 tualete dhe 1 Dhome gjumi tjeter.

Vila eshte e investuar ne detaje, e arreduar me arkitekt.
*Disponon gjithashtu nje vend parkimi ne pjesen e oborrit te perparme.
*Zone teper e qete dhe e preferuar per banim.
*Perfshihet ne cmim dhe nje post-parkim.

Cmimi : 2500€
Për më shumë informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Hydromassage Bathtub
  • Air Conditioning
  • CountrySide
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Garden