Prona

120,000 €

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1, TEK TREGU I RI ELEKTRIK!

Ish Markata e Vjeter, Tregu i Ri Elektrik. Tirana, Albania

Referenca: OZON3617

Informacione mbi pronen:
Apartamenti eshte me SIP. Totale 114 m² dhe SIP. Neto 92 m2.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit banim.

Organizimi:
1 Sallon+Kuzhine.
1 Korridor Shperndares.
2 Dhoma Gjumi (njera prej tyre me garderobe)
2 Tualete.

Cilesime te tjera:
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
E kompletuar me te gjitha pajisjet.
*Pallat i ri , me ashensor*.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi: 120.000€ (i diskutueshem)
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Dish Washer
  • Lift
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road