Prona

150,000 €

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1, TEK “KOMUNA E PARISIT”!!!

Rruga Robert Zhvarts Tirana, Albania

Referenca: OZON3620

Informacione mbi pronen:
Siperfaqe totale: 74 m2
Kati i 2-te banim.
Orientimi: Perendim.

Organizimi:
Sallon+Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 tualet,
1 korridor shperndares
1 ballkon

Cilesime te tjera:
Pallati i ri, i vitit 2016 me 2 ashensor, me dokumetacion te rregullt hipotekor.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre mjaft bashkekohore.
Disponon Post-parkimi i pershtatshem per 2 makina.
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe akses te menjehershem ne hyrje dhe dalje te Tiranes.

Cmimi total: 150.000 EURO (perfshire dhe post-parkimin)
*cmimi i diskutueshem*
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Lift
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station