Prona

1,500 € /Muaj

JEPET SUPER APARTAMENT 2+1+PARKING ME QIRA TEK REZIDENCA SOFIA , PRANE TEG!

Rezidenca Sofia (Halisof) prane Teg Tirana, Albania

Referenca: OZON3646

Jepet me qira super apartament tek rezidenca Sofia, prane Teg. Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe eshte totalisht i investuar ne detaj, i arreduar ne menyre bashkekohore.
Organizohet ne salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Siperfaqe totale 124 m2, nga te cilat 24 m2 eshte verande. Siperfaqja e postit te parkimi 50m2
Kompleksi ne te cilen ndodhet, eshte i mire administruar dhe me siguri maximale 24/7. Zona eshte nder zonat me elitare te Tiranes, gjithashtu dhe lehtesisht e aksesueshme per rruge urbane dhe interurbane.
Cmimi 1500 euro duke perfshire postin e parkimit.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • Lift
 • Airport
 • CountrySide
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • Bus Station
 • View to Road
 • Terrace