Prona

581,217 €

SHITET VILE ME PISHINE, SWAN RESIDENCE, LIQENI I FARKES!

Swan Lake Residence Tirana, Albania

Referenca: OZON3736

...një ëndërr e re familjare brenda në Liqenin e Farkës!
Liqeni i Farkës është një ndër liqenjt më të mëdhenj të kryeqytetit të Tiranës. Swan Lake Residence ka pozicionimin perfekt në pjesë perëndimore të liqenit përballë malit të Dajtit dhe ofron pamje fantastike në çdo moment të ditës. Rezidenca është vendi ideal për të jetuar në harmoni me natyrën, pa hequr dorë nga të mirat e kryeqytetit.
Komoditeti, privatësia, qetësia dhe aktivitetet në natyrë janë fjalët kyçe që do të mirëpresin një stil elitar jetese.
Vila organizohet ne 2 kate banimi, pishine dhe oborr. Kati pare jane 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Ndersa kati 2 organizohet ne kuzhine, salon, me dalje ne pishine dhe oborr.

Siperfaqjet e viles :

siperfaqe totale ndertimi njesia 198 m2
sip e perbashket 7.92 m2
siperfaqe verande 44.3 m2
siperfaqe pishine 24.7 m2
siperfaqe parkim privat strukture 64.13 m2
ambjent teknik 69.2 m2
siperfaqe parcele 238.5 m2


Per me shume informacion ose vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • View to Lake
  • View to Mountain