Prona

400,000 €

SHITET 1-ha (10.000 m2) TOKE NE FSHATIN LAPARDHA 1, BERAT!

Fshati Lapardha 1, Berat Berat, Albania

Referenca: OZON3753

Shitet ullishte me siperfaqe 1 ha , me moshe 13 vjecare , ne prodhim te plote ,variateti Frantoj etj.
Ullishtja ndodhet 200 m larg rruges kryesore.
Jane te mbjellura 364 rrenje ,kufizohet me dy rruge anesore dhe ka prane kanalin vadites.
Toka eshte e drenazhuar , me pleh organik dhe me sherbime te rregullta gjate vitit.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
Cmimi: 400,000 € ( i diskutueshem )

Informacion
Karakteristikat
  • View to Mountain
  • Bus Station