Prona

80,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1, TEK VILA L, ASTIR!

Vila L, Astir Tirana, Albania

Referenca: OZON3867

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe apartamenti: 50 m2,
Ndodhet ne katin 2-te banim.

Organizimi:
Sallon+Kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
1 Korridor shperndares,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Apartamenti jepet i mobiluar.
Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.
*Perfshihet ne cmim me apartamentin dhe nje post-parkimi*

Cmimi per shitje: 80.000 Euro
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Lift
  • CountrySide
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road