Prona

1500€/ m2

SHITEN 13 VILA INDIVIDUALE TEK REZIDENCA CUCI 2, FARKE!

Farke Tirana, Albania

Referenca: OZON3981

*E projektuar përballe malit piktoresk të Dajtit, Rezidenca Cuci 2 po ndërtohet si një
kompleks unik që do të ofrojë standartin më të lartë të jetesës suburbane në Tiranë.

*Kompleksi do të ketë 3 tipologji vilash me gjithsej 16 vila të projektuara në mënyrë
elegante, me hapësira te mëdha parkimi, të rrethuara nga kopshte te gjelbëruar
dhe shërbime të garantuara.

*Projekti është konceptuar që përvec pamjeve panoramike të sigurojë edhe privatësinë e cdo vile; në një kompleks ku do
të ofrohet vendroje dhe siguri maksimale 24 ore.

*16 Vila Individuale: 2 dhe 3 kat me 1 kat nentokë, Rruga e Agallareve - Farke.

Taraca te shfrytezuara: opsionale.
Siperfaqe ndertimi: 391 m2,
Siperfaqe trualli: 410 m2,
Siperfaqe verande 43 m2.

Organizimi: Vila disponon sallon, dhome ngrenie, dhoma gjumi, tualete, lavanteri, ballkone me hapesire te bollshme, oborr, vendparkim etj.

Cilesime te tjera:
Vilat jane ne proces ndertimi.

Cmimi duke filluar nga 670.000 Euro
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • CountrySide
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • View to Road