Prona

438,800 €

SHITET VILE INDIVIDUALE ME PISHINE TEK SWAN LAKE RESIDENCE!

Swan Lake Residence Tirana, Albania

Referenca: OZON4010

SWAN LAKE RESIDENCE ndodhet buze liqenit te Farkes, perballe Lindjes, duke siguruar keshtu ndricim natyral .
...nje enderr e re familjare brenda Liqenit te Farkes!
Swan Lake Residence ka pozicionimin perfekt ne pjesen perendimore te liqenit perballe malit te Dajtit dhe ofron pamje fantastike ne çdo moment te dites. Rezidenca eshte vendi ideal per te jetuar ne harmoni me natyren, pa hequr dore nga te mirat e kryeqytetit. Komoditeti, privatesia, qetesia dhe aktivitetet ne natyre jane fjalet kyçe qe do te mirepresin nje stil jetese elitar.


•Vila Individuale:
Siperfaqe totale ndertimi: 214.66 m2
Siperfaqe e perbashket: 8.59 m2
Siperfaqe verande: 102.9 m2
Siperfaqe pishine: 45 m2
Ambient teknik: 9.22 M2
Verande teknike: 68.7 m2
*Cmimi : 438,800 €*

Vila individuale organizohet ne 3 kate banimi.
Ne katin e pare perfshihet dhoma e ndenjes me kuzhine me dalje ne oborr & pishine, dhoma e sherbimit dhe nje tualet.
Ne katin e dyte perfshihen dy dhoma gjumi (njera me dalje ne ballkon & tjetra me dalje ne verande) dhe nje tualet.
Ne katin e trete perfshihet nje suite me garderobe dhe tualet & dalje ne ballkon.
Gjithashtu kemi dhe nje tarrace funksionale.

Per me shume informacione apo nje vizite ne Rezidence, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • CountrySide
  • View to Lake