Prona

575,571 €

SHITEN 3 VILA ME PISHINE TEK SWAN LAKE RESIDENCE, FARKE!

Swan Lake Residence, Farke Tirana, Albania

Referenca: OZON4019

SWAN LAKE RESIDENCE ndodhet buze liqenit te Farkes, perballe Lindjes, duke siguruar keshtu ndricim natyral .
...nje enderr e re familjare brenda Liqenit te Farkes!
Swan Lake Residence ka pozicionimin perfekt ne pjesen perendimore te liqenit perballe malit te Dajtit dhe ofron pamje fantastike ne çdo moment te dites. Rezidenca eshte vendi ideal per te jetuar ne harmoni me natyren, pa hequr dore nga te mirat e kryeqytetit. Komoditeti, privatesia, qetesia dhe aktivitetet ne natyre jane fjalet kyçe qe do te mirepresin nje stil jetese elitar.
Te tre vilat ofrojne pamje te lire nga Liqeni i Farkes!

•Vila 1 : Organizohet ne dy kate banimi . Kati i pare perfshin sallonin e ndenjes me dalje ne verande dhe pishine, kuzhinen , nje dhome gjumi me garderobe me dalje gjithashtu ne verande, dhome sherbimi dhe nje tualet . Ndersa ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi (ku secila prej tyre ka dalje ne ballkon) dhe nje tualet. Vila disponon dhe vend parkimi per dy makina.
Siperfaqe totale ndertimi: 198 m2
Siperfaqe e perbashket: 7.92 m2
Siperfaqe verande: 27 m2
Siperfaqe pishine: 30.3 m2
Siperfaqe parkim privat strukture: 65.88 m2
Ambient teknik: 53.4 m2
Siperfaqe parcele: 248.7 m2
*Cmimi : 575,571€*

•Vila 2 : Organizohet ne dy kate banimi . Kati i pare perfshin sallonin e ndenjes me dalje ne verande dhe pishine, kuzhinen , nje dhome gjumi me garderobe & studio ( me dalje ne pishine) dhe nje tualet . Ndersa ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi (ku secila prej tyre ka dalje ne ballkon & njera ka garderobe te vecuar) dhe nje tualet. Vila disponon dhe vend parkimi per dy makina.
Siperfaqe totale ndertimi: 198 m2
Siperfaqe e perbashket: 7.92 m2
Siperfaqe verande: 39 m2
Siperfaqe pishine: 24.7 m2
Siperfaqe parkim privat strukture: 64.38 m2
Ambient teknik: 69.3 m2
Siperfaqe parcele: 228.2 m2
*Cmimi : 604.924€*

•Vila 3 : Organizohet ne dy kate banimi . Kati i pare perfshin sallonin e ndenjes me dalje ne verande dhe pishine, kuzhinen , nje dhome gjumi me garderobe & studio ( me dalje ne pishine) dhe nje tualet . Ndersa ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi (ku secila prej tyre ka dalje ne ballkon & njera ka garderobe te vecuar) dhe nje tualet. Vila disponon dhe vend parkimi per dy makina.
Siperfaqe totale ndertimi: 198 m2
Siperfaqe e perbashket: 7.92 m2
Siperfaqe verande: 44.3 m2
Siperfaqe pishine: 24.7 m2
Siperfaqe parkim privat strukture: 64.13 m2
Ambient teknik: 69.2 m2
Siperfaqe parcele: 238.5 m2
*Cmimi : 610.278€*

Per me shume informacione apo nje vizite ne Rezidence, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • CountrySide
  • View to Lake