Prona

65,000 €

Shitet apartament 2+1 ,me Hipoteke. Adresa : Fresku

Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, T , Albania

Referenca: OZON190

Shitet apartament 2+1,ne katin trete ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2 e organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi me krevate dopio , nje tualet , nje ballkon me dalje nga salloni ndenjes,nje tualet .
Apartamenti ka orientim Jug-Perendim cka mundeson ngrohje dhe ndricim nga dielli gjate gjithe dites ne apartament.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me arredim bashkohor ne gjendje shume te mire , me te gjitha elektroshtepiaket ne gjendje shume te rregullt,
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e zhvilluar, zone mjaftepreferuar per nje jetese te qete
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion mbi pronen iu lutem kontaktoni ne numrin e telefonit.
Adresa : Rruga e Dajtit, prane Restorant Fresku
Cmimi : 65.000 euro

Informacion