Prona

3,100,000 €

VILA ELEGANTE ME 4 KATE NË SURREL PËR SHITJE!

SURREL Tirana, Albania

Referenca: OZON4070

Detajet e pronës:
Sipërfaqe totale e vilës: 771 m²
Sipërfaqe e gjelbërimit: 2000 m²

Struktura e vilës:
Kati i parë: Sallë pritjeje, kuzhinë e veçantë, zonë ngrënie me hyrje në verandë dhe oborr, tualet.
Kati i dytë: 1 dhomë gjumi e madhe me tualet dhe 1 dhomë lavanderie.
Kati i tretë: 1 sallë pritjeje dhe 2 dhoma gjumi me tualet të përbashkët.
Papafingo e organizuar në një korridor që lidh 3 dhoma gjumi.

Cilësi të veçanta:
Vila është rrethuar nga një oborr i gjelbëruar dhe ofron pamje të mrekullueshme të Tiranës.
Është investuar me kujdes në detaje si mobilimi modern, pajisjet elektronike të teknologjisë së fundit, oxhak, etj.


Çmimi i shitjes: 3,100,000€
Për informacione të mëtejshme ose për të organizuar një vizitë në pronë, ju lutemi na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
 • Lift
 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • Bus Station
 • View to Mountain
 • Terrace
 • Garden
 • Swimming Pool