Prona

800 € /Muaj

APARTAMENT 2+1 ME QIRA , PRANË WHISKI BAR , ISH BLLOKU, TIRANË

Ish blloku, Tiranë Tirana, Albania

Referenca: OZON4078

Apartamenti 2+1 me qira në zonën e Ish bllokut, ptanë "Whiski Bar" në Tiranë ofron një ambient të rehatshëm dhe të përshtatshëm për çiftin ose familjen e re.

Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe totale: 88m2
Kati i 4-rt
Pallat ekzistues

Organizimi:
•Sallon +Kuzhinë
•2 Dhoma Gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon

Cilësime të tjera:
-Apartamenti është i mobiluar.
-Apartamenti ka planimetri të rregullt.
-Ndodhet në një nga zonat më elitare të Tiranës.


Çmimi për qira: 800€/muaj
Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • Public Library
  • School
  • Bus Station
  • View to Road