Prona

5,000 € /Muaj

AMBIENT SHUMË FUNKSIONAL BIZNESI PËR QIRA NË UNAZËN E RE, Tiranë

Tirana, Albania

Referenca: OZON4087

Ambienti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re.
Ndodhet në katin e 3-të banim, të një kompleksi të ri të përfunduar së fundmi.
Ne pronë është bërë investim cilësor.

Të dhëna teknike:
11 dhoma,
6 tualete,
5 korridore të brendshme,
1 korridor i përbashkët,
1 verandë,
3 ballkone.

Cilësime te tjera:
Ashensor i dedikuar për ambientin.
Gjithashtu dhe 5 poste parkimi në katin -1
I përshtatshëm për biznese te ndryshme, si qender kursesh, klinika, zyra etc...

*Çmimi: 5000 Euro/muaj
Për më shumë informacion ose vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni !

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Police
  • Hospital
  • School