Prona

450 € /Muaj

APARTAMENT 1+1 PËR QIRA NË RRUGËN E BARRIKADAVE, TIRANË!

Rruga e Barrikadave Tirana, Albania

Referenca: OZON4091

Detajet e Pronës:
Sipërfaqe: 60 m2
Kati: 3-të

Struktura:
Sallon dhe Kuzhinë
Dhoma e Gjumit
Tualet

Përparësi të Tjera:
Apartamenti është pjesërisht i mobiluar.
Ndodhet në një pallat që nuk ka ashensor, ekzistues.
Lokalizuar në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

*Çmimi i qirasë: 450 euro/muaj.

Ju lutemi të na kontaktoni për informacion shtesë ose për të planifikuar një vizitë në apartamentin tashmë të gatshëm për të banuar.

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road