Prona

450 € /Muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 , KRYQËZIMI I 21 DHJETORIT

RR.KAVAJËS, KRYQËZIMI 21 DHJETORIT Tirana, Albania

Referenca: OZON4110

Detajet e Pronës:
Sipërfaqe: 55 m2
Kati: 2-të

Struktura:
•Sallon dhe Kuzhinë
•Dhoma e Gjumit
•Ballkon
•Tualet

Përparësi të Tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar, hera e parë qe jepet me qira.
Ndodhet në një pallat që nuk ka ashensor, ekzistues.
Lokalizuar në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shume pranë stacionit të autobuzave te Kombinatit dhe të Unazës.
Preferohet cift


*Çmimi i qirasë: 450 euro/muaj.

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • City Center
  • Shopping Center
  • Train Station
  • Police
  • Hospital
  • School
  • View to Road